رزین کاتیونی چیست؟

رزین کاتیونی یک واکنش شیمیایی هستند که برگشت پذیر می باشد. رزین سختی گیر از ذرات جامد پلیمری  تشکیل شده اند که با همراه شدن گروه های منفی یک ساختار کوپلیمری ساخته می شود. رزین تصفیه آب کاتیونی از نوع رزین مثبت می باشد.

رزین کاتیونی در طی واکنش شیمیایی خود، یون های آلاینده و رسوب کننده از محلول خارج می شود. از کاربرد های رزینهای تصفیه آب کاتیونی نوعی رزین تصفیه آب می توان به حذف سختی آب ، نرم کننده و رقیق کننده آب و حذف باریم و رادیوم نیز اشاره کرد.

قیمت رزین کاتیونی

قیمت رزین های کاتیونی می تواند بر اساس پارامترهای زیادی متغیر باشد ازجمله: مش بندی رزین کاتیونی، برند، قدرت رزین کاتیونی، دلار و … به همین دلیل نمی توان قیمت ثابت و مشخصی برای رزین کاتیونی تعریف کرد. برای خرید رزین کاتیونی یا مشاهده لیست قیمت رزین کاتیونی می توانید از همین صفحه اقدام کنید و یا با کارشناسان ما به شماره 91302647-021 در تماس باشید.

در نظر داشته باشید متاسفانه رزین های تقلبی با برندهای معروفی مانند پرولایت در بازار فراوان هستند و سرمایه و زمان شما را هدر می دهند. به همین دلیل لازم است از فروشندگان معتبر و یا به صورت مستقیم از وارد کننده رزین خرید خود را انجام دهید.

مجموعه آقای پمپ وارد کننده رزین پرولایت اصل و برندهای معتبر دیگر در ایران است که توانسته رزین اصل کاتیونی پرولایت را با ضمانت اصالت کالا برای مشتریان با قیمت مناسب فراهم کند.

اگر شما به دنبال رزین خاصی هستید که در این صفحه آن را پید انکرده اید و یا برای اطلاع دقیق تر از قیمت رزین سختی گیر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

نمایش 1–12 از 30 نتیجه