مقالات

بهترین تولید کنندگان دوزینگ پمپ در ایران

بهترین تولید کنندگان دوزینگ پمپ در ایران

آیا شما هم به دنبال بهترین تولید کنندگان دوزینگ پمپ در ایران هستید؟ آیا می خواهید یک دوزینگ پمپ با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه بخرید؟ جای درستی آمده اید. ما در این جا قصد داریم به معرفی بهترین تولید کنندگان دوزینگ پمپ در ایران بپردازیم و شما را با نحوه انتخاب یک دوزینگ پمپ خوب و عالی آشنا کنیم.

واقعیت این است که به دلیل شرایط موجود در بازار ایران تعداد انگشت شماری از افراد اقدام به تولید دوزینگ پمپ در ایران کرده اند و از این تعداد فقط بخشی از محصولات موفقیت آمیز بوده اند. یکی از بهترین و موفق ترین تولید کنندگان دوزینگ پمپ ایرانی که توانسته دوزینگ پمپ هایی مشابه و هم رده دوزینگ پمپ اتاترون ایتالیا داشته باشید دوزینگ پمپ ایرانی آیریک است. پمپ های تزریق برند آیریک در ایران با نام دوزینگ پمپ اتاترون ایرانی شهرت گرفته و رضایتمندی مشتریان از انتخاب این پمپ تزریق بسیار بالاست. اما چرا؟ در ادامه این موضوع را مورد بررسی قرار داده ایم.

بررسی موفق ترین و بهترین تولید کنندگان دوزینگ پمپ در ایران و خارج

مهم ترین بخش انتخاب و خرید برای افرادی که به دنبال پمپ های تزریق هستند کیفیت و دقت است. زیرا این پمپ ها به منظور کنترل دقت در بخش ها و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اما آیا این دو پارامتر مهم در دوزینگ پمپ های ایرانی به خوبی رعایت شده است! آیا پمپ های تزریق ایرانی قابل اطمینان به اندازه پمپ های خارجی هستند؟ آیا پمپ های برندهای معروف بدون هیچ عیب و نقصی هستند؟ اگر بخواهیم نگاهی به دوزینگ پمپ ایرانی آیریک و برندهای معروفی همچون اتاترون، سکو، اینجکتا و … داشته باشیم . هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند.

  • بررسی دوزینگ پمپ ایرانی آیریک 

یکی از موفق ترین و بهترین تولید کنندگان دوزینگ پمپ در ایران، دوزینگ پمپ های ایرانی آیریک است. آیریک یک شرکت دانش بنیان است که بر اساس تیم تحقیقاتی و پژوهشی توانسته کیفیت،دقت و استحکام را در کنار هم داشته باشد. این شرکت با ارائه تنوع در محصولات مختلف توانسته نیازهای افراد مختلف را در صنایع متنوع برآورده کند. به عنوان مثال دوزینگ پمپ اتاترون ایتالیا با تنوع زیاد یک عیب بزرگ دارند و اینکه قابلیت سفارشی سازی ندارند. به بیان ساده تر اگر شما نیازمند دبی 5 لیتر بر ساعت باشید و فشار 50 بار ممکن است در بین پمپ های اتاترون آن را پیدا نکنید و مجبور باشید پمپ دوزینگی انتخاب کنید که دبی بالاتر را پوشش دهد تا فشار 50 بار شما تامین شود. در این شرایط هزینه پرداختی شما به صورت ناخواسته بالاتر می رود. این در حالی است که دوزینگ پمپ های ایرانی آیریک با قابلیت سفارشی سازی این مشکل را به راحتی برای صنایع مختلف حل کرده و شما متناسب با نیاز خود می توانید دوزینگ پمپ مورد نظر را با قیمت منطقی و مقرون به صرفه داشته باشید.

یکی دیگر از مزایای دوزینگ پمپ آیریک که بسیار آن را محبوب کرده استقامت و استحکام آن به همراه گزارش خرابی کم است. محصولات این برند، دقیقاً بر اساس نوع سیال تفکیک شده و از نظر آبندی و فناوری بسیار پیشرفته هستند. به همین دلیل شهرت دوزینگ پمپ اتاترون ایرانی را گرفته است. علاوه بر این، قطعات و تجهیزات دوزینگ پمپ ایرانی آیریک به دلیل تولید داخلی به راحتی قابل دسترس و قابل تعویض هستند. این در حالی است که برندهای معتبر و مشهور متاسفانه قطعات آنها بسیار محدود و کم و با قیمت های نجومی ارائه می شوند تا جایی که برخی مواقع نیاز است به صورت کامل دستگاه تعویض و دوباره خریداری شود.

شما می توانید بر اساس سیال مورد نظر خود، هد خاص سفارشی داشته باشید. این در حالی است که دوزینگ پمپ های خارجی هد مشخص از پیش تعیین شده ای دارند.

اما مهم ترین مساله قیمت دوزینگ پمپ ایرانی است. در واقع قیمت دوزینگ پمپ ایرانی آیریک نسبت به قیمت دوزینگ پمپ اتاترون بخصوص در دبی و فشار بالا بسیار مقرون به صرفه تر است. همچنین، این برند با داشتن تیم تحقیقاتی و فنی قدرتمند توانسته در زمینه تعمیرات پمپ تزریق و خدمات پس از فروش هم موفق باشد. تمامی محصولات برند آیریک 2 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش دارند. این در حالی است که برندهای معتبر خارجی به دلیل شرایط ایران هیچ کدام خدمات پس از فروش مناسبی ندارند و در صورت خرابی افراد با مشکلات زیادی روبرو خواهند بود. تنها شرکت و تولید کننده دوزینگ پمپ ایرانی که دارای پروانه بهره برداری تولید انبوه از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد و کد آیسیک و فرمول تولید پمپ تزریق را در وزارت صمت ایران تعریف نموده آیریک است. 

 

  • بررسی برند اتاترون 

یکی از موفق ترین تولید کنندگان دوزینگ پمپ خارجی برند Etatron است که در سال 1979 تشکیل شد و به سرعت به رهبری پمپ‌ها و تجهیزات دوز شیمیایی در ایتالیا تبدیل شد. روند ثابت رشد کسب و کار در طول دهه ها باعث شده است که Etatron DS به یک تولید کننده کلیدی پمپ های اندازه گیری، کنترل کننده ها و تجهیزات برقی تبدیل شود. اتاترون در صنایع جهانی دوز شیمیایی به جایگاهی تثبیت شده پیدا کرده تا جایی که در 76 کشور نمایندگی دارد از جمله برزیل، فرانسه، روسیه، سنگاپور، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا،اوکراین و… می باشد.

دوزینگ پمپ اتاترون Etatron دارای تخصص قابل توجهی در پمپ های اندازه گیری و دوز شیمیایی، کنترل کننده ها و سیستم های دوز شیمیایی است. برند اتاترون بسیاری از سیستم های دوز و اندازه گیری شیمیایی را توسعه داده است که شامل گندزدایی، فناوری آب استخر شنا و سیستم های تصحیح ph می شود. این برند توانسته طیف گسترده ای از  پمپ‌های دوز شیمیایی، کنترل‌کننده‌ها، پروب‌ها و لوازم جانبی را ارائه دهد و با داشتن تنوع زیاد در محصولات خود نیاز مشتریان را در صنایع مختلف براورده کرده است. اتاترون با داشتن دبی و فشار متنوع، هد خاص و استقامت مناسب به همراه قیمت منطقی نسبت به سایر برندهای ایتالیایی انتخاب بهتری است. اما باید در نظر داشته باشید اتاترون خدمات پس از فروش ندارد و قیمت آن با بالا رفتن دبی و فشار نسبت به برند آیریک بسیار گران می شود.

  • بررسی برند سکو

یکی دیگر از موفق ترین تولید کنندگان دوزینگ پمپ های خارجی برند سکو است. برند SEKO بیش از 40 سال است که در تولید پمپ های اندازه گیری و سیستم های دوز مایعات مشغول است. شرکت پمپ دوز SEKO در ایتالیا و مستقر در رم است و پمپ های خود را با دقت، ثبات و قابلیت اطمینان بی‌نظیری به منظور توزیع مواد شیمیایی برای صنایع تصفیه آب، تمیز کردن و بسیاری از صنایع دیگر ارائه کرده است. این برند با ارائه نسل جدیدی از سیستم‌های پمپ خود، به اپراتورها امکان کنترل بیشتر با بالاترین سطوح عملکرد، کارایی و پایداری را داده است. این برند با داشتن 24 نمایندگی در جهان توانسته به صورت ایده آل و متناسب با نیازها و فرآیندهای خاص طراحی شود. مهم ترین نقص سکو نبود قطعات پس از فروش و خدمات آن است. علاوه بر این، قیمت دوزینگ پمپ سکو نسبت به برندهای دیگر در بازار کمی بالاتر است.

  • بررسی برند اینجکتا 

از دیگر تولید کنندگان موفق دوزینگ پمپ های خارجی برند اینجکتا است. این شرکت کاملا ایتالیایی که از دهه 1970 در حال ساخت پمپ های دوز الکترومغناطیسی بوده و توانسته بیش از 90 نمایندگی در سراسر جهان داشته باشد.

  • بررسی برند fwt

FWT یک شرکت حرفه ای با بیش از بیست سال تجربه در سیستم های دوز و سیستم های اندازه گیری مایعات است. این برند با استفاده از بهترین راهکارهای صنعتی ایتالیا و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان محصولات خود را ارائه کرده است. کیفیت این برند بسیار خوب است.

  • بررسی برند گراندفوس 

گراندفوس یکی از موفق ترین و بهترین تولید کنندگان دوزینگ پمپ های خارجی اشت. برند Grundfos یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فناوری آب در جهان است. گراندفوس متعهد به راه حل های پیشگامانه برای چالش های آب و هوا در جهان و بهبود کیفیت زندگی مردم می باشد . از سال 1945 ، هنگامی که گراندفوس تجارت خود را در دانمارک شروع کرد ، رشد بسیاری داشته و در حال حاضر بیش از 100 نمایندگی در بیش از 60 کشور جهان دارد. این برند با هدف توسعه در سال 1973 در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. دوزینگ پمپ های گراندفوس با قدرت و عملکرد فوق العاده برای دبی و فشارهای بالا بسیار مناسب و خوب هستند. اما هزینه این پمپ ها نسبت به دیگر دوزینگ پمپ ها بالاتر هستند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید